ادکلن زنانه شانل چنس Chanel Chance۳۸۰۰۰۰ریال

اضافه به سبد خرید


ادکلن زنانه شانل چنس Chanel Chance
دنیایی پر از شانس و خوشبختی
بهترین انتخاب خانم های خوش سلیقه
ویژه ی نسل جدید و پر نشاط
رایحه ای پایدار و منحصر به فرد
بهترین انتخاب برای مناسبت های مهم و ویژه
هدیه ای بی نظیر برای کسی که دوستش دارید
 
Chance در لغت به معنای « شانس و خوشبختی » است . طرز نوشتن Chance و Chanel بسیار شبیه به هم است ، گویی که این دو به خاطر یکدیگر خلق شده اند ! این عطر ، تنها عضو خانوادة Chanel است که شیشة آن به شکل دایره است . برخلاف شیشه های قدیمی که مثل Chanel N5 به شکل مستطیل بودند . البته این طراحی تصادفی نیست و دایره بودن شیشة آن نماد " چرخة شانس و خوشبختی " است . هنگام استعمال این عطر ، موجی از طراوت و شادابی بی حد و حصر به همراه عطر گلها ، با یکدیگر طلاقی پیدا می کنند و این موج با ترکیبی تند و محرک استمرار می یابد . Chance همچون طوفان ، دریچه ای به سوی ماجراجویی و دنیای ناشناخته می گشاید

ویژگی های محصول:
عمر محصول : 12 الی 16 ساعت
قدرت رایحه: عالی 
پیشنهاد استفاده : روز و شب (بهترین حالت در مهمانیها و مراسم ویژه)
مناسب برای : زنان
سن مصرف : تمام سنین
بو:  ملایم و شیرین
گروه بویایی : رایحه ی گل ها و شکوفه ها
فصل: چهار فصل
 
عطری غیر منتظره توسط CHANEL، برای خانم هایی که می دانند برای خوش شانس بودن، باید Chance داشت!
به خودتان اجازه بدهید که به داخل گردبادی از شانس کشیده شوید. این ادکلن، با رایحه ای غیر مترقبه از گل های بهاری، همانند یک صورت فلکی جدید موجودی شگفت انگیز است.
تعادل غیر قابل پیش بینی آن به طور مداوم باعث شگفتی می شود. صورت فلکی رایحه ها، که توسط عصاره وانیل گرم شده و عطر یاس و زنبق در آن خودنمایی می کنند. کیمیایی مرموز که در نهایت بوسیله شمیم مشک سفید، شخصیت برجسته تری پیدا می کند.
این ادکلن حیرت انگیز ، با تغییرات پیاپی رایحه خود شما را شگفت زده خواهد کرد. ترکیب بویایی اصلی آن، همانند یک صورت فلکی بطور مداوم حرکت و تغییر دارد.

مشخصات محصول:
نام ادکلن : Chance Eau Tendre
شركت تولید كننده : Chanel
حجم : 100 ML
نوع غلظت اسانس ادکلن: Eau De Toilette
 
Chance دارای بهترین مواد اولیه است، نت های سفید مشک، سنبل و بالنگ، فلفل صورتی، گل یاس، زنبق و نعناع هندی. همه اینها مواد آشنایی هستند، اما درک شانل از آنها کاملا جدید است. به همین دلیل ترکیب غیرقابل پیش بینی این مواد، به این عطر شخصیتی منحصر به فرد داده است.